У Рівному обговорили результати та перспективи місцевих виборів (ВІДЕО)

Як працюватимуть нові місцеві ради? Лідери місцевих осередків та перші номери виборчих списків політичних партій, які брали участь у нинішніх місцевих виборах на Рівненщині, кандидати, громадські активісти та експерти зібрались разом, аби за круглим столом обговорити результати та перспективи виборів.


Допоки вибори міського голови Рівного ще тривають, депутати оновлених рад готуються до роботи. Як зазначають експерти, в результаті цьогорічних місцевих виборів з’явилось чимало нових партій та нових облич. Яскравим прикладом цього стала Рівненська обласна рада.


Олексій Горецький, директор РОГО «Комітет виборців України»:


- Ми маємо досить строкатий політичний склад місцевих рад. В Рівненській обласній раді ми матимемо представництво 19 депутатів від БПП «Солідарність», 16 депутатів від «Батьківщини», 8 від «Свободи», 10 від радикальної партії Олега Ляшка,5 від «УКРОПУ» і 6 від «Конкретних справ».


Допоки новообрані депутати облради розмірковують про співпрацю між фракціями та думають над кандидатурами на посаду голови облради та його заступників. У Рівному триває другий тур виборів міського голови. Тут наразі свою думку висловлює не багато політиків, одним з перших став голова міської партійної організації БПП «Солідарність» Олексій Муляренко.


Олексій Муляренко, голова міської партійної організації БПП «Солідарність»:


- Моя особиста думка, що більше шансів на сьогоднішній день, виходячи з тих результатів, що були у першому турі, то це у діючого міського голови. Це моя особиста думка, яка складається на сьогоднішній день.
Міська організація Блоку Петра Порошенка отримала в новій Рівнераді найбільше мандатів. За словами Олексія Муляренка, вони спільно з міським головою та депутатами з інших фракцій, маючи сильну команду, готові спільно працювати на благо рівнян.

 

Владислава Стецюк, Вадим Дроздюк
Сайт телеканалу "Сфера-ТВ"